• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality Dexter

Dexter - 10. výročí seriálu

Přidáno: 15.09.2016 11:14
Autor: Majk

Seriál Dexter letos oslavil 10 let své existence a televizní stanice Showtime u příležitosti tohoto výročí spustila fanouškovské hlasování o nejlepší epizodu ze všech sérií. Máte nějakou svou oblíbenou epizodu seriálu Dexter, které byste dali svůj hlas? Pokud ano, podělte se o ní s námi v komentářích :)


0x komentář

Dexter - Audio rozhovor "The Trinity Killer"

Přidáno: 16.05.2013 12:00
Autor: Majk

Rozhovor s producentem seriálu Scottem Reynoldsem.


0x komentář

Dexter - Video ze zákulisí natáčení 7. série seriálu

Přidáno: 12.09.2012 22:32
Autor: Majk


0x komentář


  

        Registrace