• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality Futurama

Futurama - První sousto z nové série!

Přidáno: 25.01.2012 22:05
Autor: Karl17  Zdroj

V minulé aktualitě jsme se rozepsali více než dost. Dnes tedy jen stručně. Slibovali jsme vám přeložené video z nových epizod, tak vám ho tedy nyní předkládáme na stříbrném podnose! Jen pro doplnění - jedná se o scénu z první epizody nové série Roboti a včeličky, které se dočkáme letos v průběhu června.


0x komentář

Futurama - Žhavé novinky o nových epizodách !

Přidáno: 19.01.2012 18:54
Autor: Karl17  Zdroj

Tak co náš čeká ve světě Futuramy? No bude toho hodně a my jsme pro vás díky síti tajných agentů, dvojitých trojitých i těch, co už neví komu slouží, zjistili žhavé informace o nových epizodách!Sedmá série bude stejně jako šestá rozdělena na dvě části, první bude odvysílána letos v létě a druhá v létě 2013, ale to nejsou žádné novinky, ale co už možná nevítě jsou některé názvy a zápletky některých nových epizod, které unikly do éteru!

 

David X. Cohen oznámil, že v první epizodě nové série si Planet Express pořídí nový automat na nápoje a Bender jej přivede do jiného stavu, také oznámil, že se objeví několik epizod týkajících se aktuálních témat - můžeme se těšit epizodu, kde proběhnou volby hlavy Země 3012, jako obdobu presidentských voleb v USA a také epizodu ve které se bude předpovídat konec světa v roce 3012, zřejmě není nutné dodávat, že se bude jednat o parodii na 21. prosinec 2012. A aby toho nebylo málo v dalších epizodách se dočkáme kupříkladu snahy Hermese zvýšit svou efektivitu práce tím, že se postupně stane kyborgem, Kalkulona v Mistrovství světa v herectví... na život a na smrt,Zappa Branniganna, který změní cíl svého marného svádění z Leely na její matku nebo zjištění, že rodiče profesora Farnsworthe stále žijí na Hvězdě blízké smrti!

 

No je toho celkem dost, co myslíte? Ale nám to nestačí a máme pro vás i několik ulovených názvů epizod:

 • S07E01 - The Bots and the Bees(Roboti a včeličky) - Název je narážkou na anglickou frázi The Birds and the Bees (Ptáci a včeličky), často používané pro vysvětlování lechtivých faktů malým dětem. Nicméně jedná se o epizodu, ve které se Benderovi a nápojovému automatu narodí syn. Podařilo se nám najít pro vás drobný sneakpeek, který vám co nejdříve nabídneme i s překladem!
 • S07E02 -Farewell to Arms(Sbohem armádo) - Lze přeložit i jako Sbohem ruce, název je zjevně parodií na název díla od Ernesta Hemingwaye, ale podle druhého možného překladu by se mohlo jednat o díl, kdy se Hermes stane kyborgem(ačkoliv tímto dílem by mohl být spíše Six million dollar mon).
 • Blue Munda - O této epizodě toho zatím moc nevíme, navíc se údajně jen pouze o pracovní název. Podle nepotvrzených inforamcí by se mělo jednat o epizodu ve které se Zapp zamiluje do Leeliny matky.
 • Decision 3012 (Rozhodnutí/Volba 3012) - Podle názvu by se mohlo jednat o epizodu týkající se prezidentských voleb
 • The Thief of Baghead - narážka na Thief of Bagdad(Zloděj z Bagdadu), což je jedna z pohádek Tisíce a jedné noci
 • The Butterjunk Effect - název je narážkou na takzvaný Butterfly effect(Motýlí efekt), který souvisí s cestováním v čase, kdy teoreticky i drobná změna v minulosti (například zašlápnutí motýla), může mít v budoucnu nedozírné výsledky.
 • The Six Million Dollar Mon - Narážka na seriál Six milion dollar man, kde má hlavní hrdina binoické implantáty a pomocí nich zachraňuje všechno možné. Tento díl je druhým potencionálním (a pravděpodobnějším), který by mohl být epizodou, kde se Hermes stane Kyborgem
 • Viva Mars Vegas - O této epizodě zatím nic nevíme. Zjevná je pouze narážka na píseň Viva Las Vegas
 • 31st Century Fox - podle názvu by se mohlo jednat o epizodu, kde se Kalkulon zůčastní Mistrovství světa v herectví na život a na smrt
 • Near-Death Wish - Název narážka na Death wish tj. poslední přání před smrtí. V této epizodě se nejspíše setkáme s profesorovými rodiči, jež stále žijí na hvěždě blízké smrti.
 • Fun on a Bun - tak o této epizod zatím víme asi tolik, jako Fry o kvantové fyzice
 • Naturama - a ani s touto to není o mnoho lepší
 • S07E09 - Freewill Hunting - Název je narážka na film Good Will Hunting(Dobrý Will Hunting)

 

 

Tak dnes toho bylo požehnaně, co říkáte? No a nyní otevíráme diskuzi, takže spekulujte, konspirujte a debatujte, jak je libo!


0x komentář

Futurama - Futurama - 6x25 české titulky

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Karl17  Zdroj

Vítám vás u předposledního dílu Futuramy tohoto roku. Omlouvám se za pozdní titulky, ale včera jsem byl utahaný a bůhví, jak by ty titulky vlastně vypadaly...

CZ titulky Futurama S06E25 (XviD-ASAP, 720p-IMMERSE)


0x komentář


  

        Registrace