• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality Misfits

Misfits - US remake seriálu

Přidáno: 07.03.2012 23:41
Autor: xFifas

Ano, název článku čtete správně. Američané chtějí udělat vlastní remake úspěšného anglického seriálu Misfits/Zmetci. Je uzavřena dohoda mezi Clerkenwell Films a Fake Empire. Americký pilotní díl upravili z původního Josh Schwartz (Gossip Girl, The OC) a Howard Overman. Produkce se předpokládá na konec roku 2012 a začátek 2013. No, jsme zvědaví...


0x komentář

Misfits - 4. série - Casting

Přidáno: 02.03.2012 20:39
Autor: xFifas

Fanoušci seriálu Misfits, mějte se na pozoru. Dnes je poslední den, kdy se mohli podat přihlášky na casting 4. série seriálu. Jsou známé zatím 3 postavy.

Důležité info:

 • každá role je pro lidi vě věku 18-25 let jakékoliv etniky s jakýmkoliv přízvukem
 • byly oznámeny zatím jen tyto 3 nové postavy, je možné, že ještě nějaké přibudou
 • dnes je poslední den, kdy je možné se přihlásit


Jess (žena)
Jess je jakási ženská verze Larryho Davida – chytrá a výřečná, je to člověk, který říká věci, které by říkat neměl, člověk odpovídající společenským normám a etiketě. Jess nesnáší lidi, kteří melou "sra*ky" a lžou jí.

Finn (muž)
Finn má dětský naivně optimistický pohled na svět, je vždy dychtivý potěšit lidi v okolí. Finn je hodně upovídaný a využívá toho vždy, když je v trapné nebo v těžko zvladatelné situaci. Je také velmi vtipný.

Alex (muž)
Alex je dobře vypadající mladý muž, kterého chtějí všechny dívky v okolí, ale z nějakého důvodu je velmi odtažitý. Je docela možné, že přitahování opačného pohlaví je právě jeho superschopnost.


0x komentář

Misfits - 7 důvodů proč dát šanci Zmetkům

Přidáno: 25.02.2012 11:20
Autor: Fruiko  Zdroj

Na COOLu začínají 25. února Zmetci (Misfits). Pokud doteď netušíte, o co jde, tak vám možná pomůže v rozhodování, zda sledovat nový seriál, náš přehled...

1. Dabing i titulky

Na COOLu Zmetky uvidíme jak v dabingu, tak v originále s titulky.

2. Internet to jistí

Když je prošvihnete, tak si je můžete sedm dní po odvysílání bezplatně pustit v on-line videoarchivu a to opět jak v dabingu, tak v originále.

3. BAFTA – Známka kvality

První série získala cenu BAFTA za nejlepší dramatický seriál. A to už něco znamená. Stejnou cenu získal i nový seriálový Sherlock.

Misfits: Zmetci

4. Nemusíte být závislí

Jelikož to je britský seriál, tak jsou série krátké, tudíž vám to nezabere tolik večerů. Navíc jednotlivé díly většinou fungují i samostatně, takže zas tolik nevadí, když vám něco uteče. Navíc v nejhorším případě to je pořád v on-line archívu.

5. Dialogy a hlášky

Pro sprosté slovo se nejde daleko. A ne zbytečně, Nathanovy nadávky a sexuální narážky budete milovat. Stejně tak Kellyin přízvuk (minimálně v originále). Rozhodně rozšíříte svůj slovník o úžasné hlášky.

6. Žádní další Hrdinové

Něco takového jste ještě neviděli. Většinou, když někdo získá superschopnosti, tak je použije pro spásu světa. Ale Misfits jsou víc reální. Takhle by to asi fungovalo ve skutečnosti. Občas vám některé dějové zvraty vyrazí dech, stejně jako některé hodně černé vtípky.

7. Hudba

Seriál má nejen skvělou znělku od The Rapture, ale všeobecně má velmi nadupaný soundtrack.

 

0x komentář


  

        Registrace