• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality Walking Dead (Živí mrtví)

Walking Dead - Promo video S07E13 "Bury Me Here"

Přidáno: 14.03.2017 10:54
Autor: Majk

Dnes byl odvysílán další, v pořadí již 13. díl 7. série seriálu The Waling Dead (Živí mrtví) nesoucí název "Bury Me Here". A na co se v něm můžete těšit? Carol po dlouhé době opustí dům na okraji Království a vydá se na cestu do neznáma a v Království dojde k vyhrocení vztahů se Spasiteli a někdo to bohužel i odnese životem..

0x komentář

Walking Dead - Promo video S07E12 "Say Yes"

Přidáno: 08.03.2017 20:59
Autor: Majk

Promo video k 12. epizodě 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví), která byla odvysílána v pondělí 6. března nám naznačí, na co se můžeme těšit. Rick s Michonne se vydají dál než kdy jindy, aby našli nějaké zbraně pro nově objevenou skupinu a mohli díky tomu s nimi uzavřít spojenectví proti Spasitelům. A dokonce se jim i zadaří a najdou velké množství zbraní, ale s velkým množstvím chodců, o které se budou muset nejdříve postarat. Rosita, která zůstala doma ale nechce na nic čekat a je odhodlaná vše s Neganem vyřídit sama a jednou pro vždy.


0x komentář

Walking Dead - Promo videa S07E11 "Hostiles and Calamities"

Přidáno: 05.03.2017 11:37
Autor: Majk

V 11. díle 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) jsme se po delší době opět podívali, jak se žije u Spasitelů. Zjistíme, jaké následky mělo pro Dwighta a jeho ženu zmizení Daryla z vazby, za což někdo bude muset nést následky. A také uvidíme, co se stalo s Eugenem, kterého si Negan odvezl sebou poté, co zjistil, že umí vyrábět kulky do zbraní. Prokáže Eugene svou inteligenci a dokáže takový strašpitel jako on čelit nastalé situaci, aby Negan měl důvod jej ušetřit? Pusťte si díl 7x11 s názvem "Hostiles and Calamities" a vše se dozvíte :)


0x komentář


  

        Registrace